Znáte značku Venum?

venum-fightgear

Venum je značka vyrábějící sportovní oblečení a vybavení pro bojové umění. Sponzoruje jedny z nejlepších bojovníků v MMA na světě. V současné době (2015) jde o 21 bojovníků – jména jako Lyoto Machida, Gegard Mousasi, Tony Ferguson, Rodolfo Vieira, Rodrigo Cavaca, Sitthichay Sitsongpeenong, Sudsakorn Sor Klinmee, Antonio Diaz a podobně.

Firma však nesponzoruje jen bojovníky v MMA. Venum je oficiálním sponzorem UFC. Legenda MMA – Wanderlei Silva reprezentovala v roce 2012 právě tuto firmu a vznikla speciální kolekce oblečení právě s touto osobou. Další kolekce oblečení vznikly ve spolupráci s bojovníky jako Shogun Rua, Lyoto Machida a José Aldo Junior.

Venum se může chlubit například technologií DryTech, kterou jsou vybavena některá trička – například tričko s názvem VENUM Sharp 2.0 Dry Tech. Tričko kombinuje různě prodyšné materiály a vzniká tak produkt, kterému můžete vděčit za příjemnou cirkulaci vzduchu okolo těla. Tato technologie navíc pomáhá odvádění vlhkosti z těla. Takové tričko však není vůbec levnou záležitostí, vyjde totiž na asi 1000,- Kč. Firma se však může chlubit i dalšími technologiemi, tuto jsem zmínil pouze pro příklad.

Trička, šortky a podobně vyrábí Venum v Brazílii. Vybavení pro MMA tato firma však vyrábí v Thajsku. A tím se dostáváme k tomu, co všechno tato firma vyrábí. Zmínil jsem nějaké oblečení a vybavení pro MMA, ale asi bude lepší být trochu konkrétnější. Z oblečení firma kromě triček a šortek vyrábí mikiny, kšiltovky, spodní prádlo, kalhoty, bundy a podobně. Z vybavení pro bojové sporty to jsou například MMA rukavice, boxovací rukavice, chrániče či bandáže. Kompletní přehled zboží Venum z našeho obchodu najdete zde.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>