Zlomil Shields Fordovi ruku?

Ford-Shields-850x560

Debut Jakea Shieldse v organizaci World Series of Fighting se povedl. V závěru prvního kola přinutil vzdát svého soupeře, šest zápasů neporaženého Ryana Forda, na rear-naked choke. Zpočátku se pro něj zápas nevyvíjel úplně dobře, když inkasoval tvrdou levou přímku, nicméně se dokázal rychle vzpamatovat, přejít do takedownu a na zemi již předvedl svůj jiu-jitsu koncert.

Ryan Ford po zápase oznámil, že do něj nastupoval se zlomenou rukou (pravým předloktím). Zranění si přivodil na úterním tréninku. Přesto se mu prý podařilo projít lékařskou prohlídkou a do zápasu nastoupit. Hned po zápasu nastoupil na léčení do nemocnice.

Jake Shields, který figuruje i jako pomocný kouč v právě probíhající reality show The Ultimate Fighter, tak dosáhl na své třicáté profesionální vítězství a jeho současná bilance je 30-7-1.

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>