UFC: Rory MacDonald bude bojovat o titul

macdonald

Jak jsme již informovali, Rory MacDonald se vítězstvím TKO ve třetím kole nad Tarecem Saffiedinem dostal na pozici vyzyvatele k zápasu o titul velterové váhy UFC. MacDonald má za sebou tři výhry v řadě. Během své kariéry porazil Nata Diaze, B.J.Penna, Jakea Ellenbergera, Demiana Maia a Tyrona Woodleye.

To, o čem sportovní servery zatím jen spekulovali, potvrdil svým prohlášením prezident UFC Dana White. Rory MacDonald se o titulový pás porve v průběhu příštího roku s vítězem zápasu Johny Hendricks vs. Robbie Lawler na UFC 181. Titulový zápas navíc proběhne u MacDonalda !doma,“ tedy v Kanadě.

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>