UFC: McGregor se vrhl na Aldu sedícího v publiku!

conor-mcgregor

Irská hvězda Conor McGregor o víkendu opět přikryl své slovní chvástání i činy uvnitř oktagonu. Ve druhém kole porazil svého soupeře Dennise Sivera technickým OK a připsal si již třináctou výhru ve své sérii vítězných zápasů. Všech pět zápasů v UFC také ukončil před limitem a za svůj výkon bral opět bonus za výkon večera.

McGregor Sivera již od počátku doslova zasypal údery, kterými mu otevřel ránu na levém oku. Siver na boxerské dovednosti irské rakety nenacházel odpovědi, jeho pokusy o takedown nevycházely. Ve druhém kole byl tlak ještě výraznější a výsledek na sebe nedal dlouho čekat. McGregor trefil levou přímkou Siverovu hlavu, po přechodu na zem si vzal vítěznou pozici a údery a lokty si zajistil vítězství.

Vítězství mu otevře bránu oktagonu k utkání o titul UFC featherové váhy se současným šampionem José Aldou. McGregorovi se ale zjevně nechce čekat až na květen, na kdy prezident UFC Dana White potvrdil tento titulový zápas, a vyrazil si to s Aldou vyřídit ihned po zápase. V euforii z vítězství vyrazil z klece k Aldovi, který zápasu přihlížel, aby mu vysvětlil, že není žádný vtipálek (za kterého ho Alda v minulosti označil).

Na tiskové konferenci McGregor řekl, že na Aldu jenom křičel, že rozhodně není žádný vtipálek. „Jen jsem křičel. Býval bych mu jednu plácl, přísahám, že bych mu dal. Jenom kdybych nevěděl, že po malé strkanici dostali Jones a Carmier tak obří pokuty.. Nebudu platit peníze za to, že naplácám Brazilcovi v davu. Namlátím mu v zápase,“ okomentoval to McGregor.

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>