The Ultimate Fighter: všechny zápasnice se vrátí do UFC!

heather-clark

Z UFC dorazila horká zpráva týkající se právě probíhající reality show The Ultimate Fighter. Všechny zúčastněné bojovnice (vyjma zraněné Justine Kish) dostanou v UFC druhou šanci a objeví se na kartě finálového turnaje 12. prosince v Las Vegas.

Hlavní zápas večera bude samozřejmě o titul nové ženské váhy v UFC a utkají se v něm dvě nejlepší zápasnice, které projdou eliminačními zápasy v rámci pavouka The Ultimate Figter. Ostatní zápasy budou oznámeny až těsně před turnajem – s ohledem na to, že eliminac enení ještě ani v polovině, není divu.

Od počátku této série The Ultimate Fighter se čekalo, že participující zápasnice dostanou v UFC další příležitost, protože jde o zcela novou váhu a i když UFC upsala několik dalších zápasnic, potřebuje lidi do zápasů, aby divize žila.

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>