Série The Ultimate Fighter pokračovala 3. dílem

penne

Koncept TUF je postaven na tom, že jeho účastníci (v tomto případě účastnice) jsou izolovány od reálného světa „tam venku.“ Ten ale chtě nechtě do domu, kde jsou bojovnice zavřen, zasahuje. Byli jsme toho svědky ve třetím díle současné série, kde Dana White musel oznámit australské zápasnici Bec Rawlings, že její nevlastní otec právě po dlouhé nemoci umřel. Ta to ihned přetavila do motivace: „budu se snažit vyhrát celý turnaj, pro něj a moji rodinu. Snad to celé zvládnu,“ řekla.

Třetí zápas v sérii byl Jessica Penne vs. Lisa Ellis. Tyto dvě zápasnice se již utkali v rámci turnaje Invicta v roce 2012, odkud si Lisa odnesla porážku TKO. Byl to zároveň její poslední zápas před odchodem na mateřskou dovolenou. Nicméně, odveta se po návratu do oktagonu nekonala a Jessica zvítězila vzdáním soupeřky.

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>