Ronda Rousey natočí autobiografický film

ronda

Ronda Rousey by si zasloužila přezdívku „paní úžasná.“ O víkendu vyřídila svou soupeřku Bethy Correi po půlminutě KO a dala opět najevo, že výraz „druhé kolo“ nezná. Kromě toho byla vyhlášena jako nejvíc dominujícím sportovcem planety.

Aby toho nebylo málo, je úspěšnou herečkou a spisovatelkou. Z její na jaře vydané knihy “My Fight/Your Fight“ je bestseller. Rodna si zahrála ve třetím díle Postradatelných, v posledním filmu ze série Fast and Furious a naposledy hraje sebe sama ve Vincentově světě..

A tím nekončí. Sebe samu bude hrát i v autobiografickém filmu, který se bude točit podle její knihy! Film natočí Paramount Pictures a produkovat ho bude Mark Bomback, který má za sebou mimo jiné film Wolverine. Máme se na co těšit!

Její prioritou je ovšem oktagon, jak dává při jednání o filmových smlouvách vždy najevo. Její další soupeřkou ji bude Mieshe Tate, se kterou se utkala již dvakrát.

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>