Ronda Rousey bude v létě čelit neporažené Bethe Correia

ronda

Ronda Rousey se za necelé dva měsíce opět ukáže v kleci. 1. Srpna se jí postaví dosud neporažená vyzývatelka, brazilská šampionka Bethe Correia. Dosavadní bilance jedenatřicetileté bojovnice je impozantních 9:0, poslední tři zápasy se odehráli už v UFC.

Na rozdíl od Rondy Rousey končí zápasy Correia málokdy před limitem. Přesto je to typický strikerka, která bojuje ze vzdálenosti a je velmi dobrá v kontrech. Nebojí se ani jít na zem (má modrý pás v jiu-jitsu), nejznámější nicméně je svým agresivním pravým direktem.

Kromě dvou TKO vždy rozhodovali bodoví rozhodčí, nicméně vždy jednohlasně. Brazilská bojovnice zahájila mma kariéru v roce 2012, před tím se věnovala sandu a také kung-fu.

Ronda Rousey má momentálně bilanci 11:0 a konce zápasu se nedočkala zatím ani jednou. Potrápí ji strikerka Bethe Correia?

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>