Podzim návratů: je na řadě Brock Lesnar?

brock-lesnar345

Brocku Lesnarovi, legendě těžké váhy, pomalu končí jeho kontrakt ve wrestlingové WWE a objevují se spekulace o jeho návratu do UFC. Pokud k tomu dojde, připraven se vrátit je i bývalý šampion Shane Carwin, který se s Brockem utkal na UFC 116 v boji o sjednocení mistrovských pásů…a prohrál, ačkoliv v prvním kole už si sahal na vítězství. Máme se těšit na opakování legendárního zápasu?

Pravda je, že asi stěží. Lesnar by se jen stěží stihl v tak krátké době připravit, protože MMA jako takové je přeci jenom o notný kus dál a být dobrý v jedné disciplíně už dávno nestačí. Navíc, pseudo-sport, kterým americký wrestling je, mu je v rámci přípravy na zápas MMA opravdu k ničemu. Pro návrat by však zajisté mohli hovořit více než zajímavé příjmy z pay-per-view, které má UFC vyšší než kdy před tím.

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>