Otevíráme prodejnu v Plzni

plzen

Nakupovat v e-shopech je fajn a všichni to milujeme, stejně jako drtivá většina lidí v tomto státě. Čas od času ale přijde čas na to, navštívit kamenný obchod. Proklikávání obrázky je fajn, ale pocitu prohrabat se regály hadrů, omrknout designy naživo, vyzkoušet několik typů rukavic, bouchnout do lapy, osahat si jejich materiál, přivonět atd., se nic nevyrovná. Nakupování je prostě i zábava.

Když už ale v dnešní hektické době vyrážíme na nákupy, na které máme vždycky méně času, než bychom chtěli, chceme mít všechno na jednom místě. Oblečení a módní doplňky, které k lidem okolo bojových sportů a fitness už tak nějak patří, ale samozřejmě i vybavení na naše sporty a trénink a nejlépe i suplementy. Ty nejlepší značky a poslední top produkty pěkně na regálech vedle sebe, protože koho by bavilo přejíždět sem a tam a pak se třeba ještě musel někam vracet!

Pokud jste z Plzně a okolí, máte nyní šanci na takové nakupování na adrese Kollárova 20, kde jsme pro vás otevřeli nový kamenný obchod Fitness-Fight.cz! Najdete zde ty nejprestižnější značky napříč světem bojových sportů, od těch zaměřených na MMA přes box po zápas. Máme Venum, Bad Boy, Under Armour, Everlast, Hayasbusa, Pride Or Die, Shock Doctor a dalších více než deset výrobců.

Jinými slovy, u nás vás nakupování bude bavit, protože máme všechno. A to nejlepší na tom všem je, že jako původem e-shop máme nejen široký sortiment, ale i skvělé ceny. Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní oči.

Kromě oblečení a vybavení si můžete odnést i celou paletu suplementů a výživových doplňků, od proteinů a BCAA po ty méně obvyklé. Prostor jsme dali téměř třem desítkám výrobců, optimální produkt si tak vybere opravdu každý.

Těšíme se na vás na adrese Kollárova 20 v Plzni!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>