MMA a komix? Plakát na UFC 181!

ufc181

UFC na tiskové konferenci odhalilo plakát na akci UFC 181, který má hodně netradiční podobu. Nenajdete na něm žádné fotografie bojovníků – plakát je celý kreslený v komixovém stylu.

Pro UFC ho nakreslil kreslíř jednoho z největších a nejznámějších komixových vydavatelství (DC), Howard Porter, autor takových komixů jako The Flash, nebo Liga spravedlivých. Barvy si vzal na starosti Alex Sinclair.

„Když jsem přestal metat salta po celém domě, musel jsem se štípnout, jestli se mi to nezdá, protože jsem velká fanda MMA. Taková příležitost přichází jednou za život,“ řekl Porter po tom, co mu DC zakázku přidělilo. Jak svou lásku k tomto sportu promítl do obrazu, můžete posoudit níže.

Plakát ukazuje největší hvězdy turnaje, Robbieho Lawlera s Johnym Hendricksem a Anthonyho Pettise s Gilbertem Melendezem, ve vzájemném souboji po vzoru superhrdinů.

ufc181

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>