Mistrovství světa v kickboxu, MMA a thaiboxu na Podvinném Mlýně

WKF title fight_fin1

Již za týden odstartuje v pražské Sparta Aréně na Podvinném Mlýně mistrovství světa v kickboxu, MMA a thaiboxu. Od středy 12. listopadu budou moci fanoušci bojových sportů sledovat nespočet disciplín a přijdou si tak na své opravdu všichni. Opravdovou lahůdkou bude sobotní galavečer, na kterém proběhnou vybrané finálové zápas. a hlavním bonbonkem bude zápas o titul profesionálního mistra světa organizace WKF.

Mistrovství světa bude hostit reprezentace z více než 40ti států světa a samotné zápasy pro veřejnost začínají již ve středu úderem deváté hodiny ranní. Čtvrteční a páteční den se ponese ve stejném duchu včetně prvního vyhlašování vítězů v jednotlivých kategoriích. Jednotné vstupné na tyto dny je stanoveno na 199,-Kč za každý den.

V rámci mistrovství světa WKF proběhne na sobotním finálovém galavečeru též titulový zápas o profesionálního mistra světa v K-1 asociace WKF (World Kickboxing Federation). V zápase se na domácí půdě představí Petr Vondráček a proti němu řecký šampion v thajském boxu Stavros Grigorakakis.
Více na: www.wkf2014.cz

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>