Mikulášská soutěž o trika! Nové za propocené…

tricko-machine-mma-cerne

Pokud ještě nemáš vánoční dárek, schovej peněženku a vytáhni foťák! Vyfoť své propocené triko po tréninku, pověs na náš facebook a sbírej lajky. Na Mikuláše od nás dostanou autoři a autorky fotek s nejvíce lajky trika od české značky Machine!

Pravidla soutěže: pověs kdykoliv do 5.12. do komentářů na FB Fitness-fightcz k příspěvku se soutěží fotku svého propoceného trika po tréninku. Jestli bude na tobě nebo někde naaranžované, je jen na tobě. Pak už sleduj, jak přibývají lajky a drž palce. Kdo bude mít 5.12. v poledne nejvíce lajků, vyhrává triko dle vlastního výběru od značky Machine. A pozor! Vyhrávají dva muži a dvě ženy!

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>