Karate prodavač v ringu

gas-station-robbery-video

Minulý měsíc oběhlo internet video, na kterém prodavač z benzinové pumpy ručně vysvětluje páru zlodějíčků, že krást se nemá. „Karate prodavač“ z videa se jmenuje Mayura Dissanayake, je mu 24 let a je amatérským zápasníkem MMA. Trénuje šest let, začínal se sambem, později se přeorientoval na MMA. Celkem má za sebou šest amatérských zápasů.

Když viděl, že se jeho kolegu snaží okrást lupiči, neváhal ani vteřinu a vyrazil mu na pomoc. „Chtěl jsem mu jenom pomoct, a věděl jsem, že se umím poprat,“ řekl sportovnímu kanálu USA Today. „Jak jsem vybíhal ven, viděl jsem jim na ruce a nevypadalo to, že mají zbraně, takže jsem se ani nebál,“ dodal.

Jeho příběh proběhl dnes internetem znovu kvůli tomu, že Mayura Dissanayake právě absolvoval svůj další amatérský zápas, který měl velmi podobný průběh jako ten na benzince. Posuďte sami:

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>