Dojde na zápas Rousey vs. Cyborg?

rousey-cyborg

V UFC čas od času mluvíme o super-zápasech. Super-zápas je splněný sen téměř každého fanouška, souboj dvou špičkových bojovníků, který znamená klání na té nejvyšší úrovni s velmi nejistým výsledkem. A když mluvíme o super-zápasech, asi málokterý může být více „super“ než zápas Ronda Rousey a Cris Cyborg.

Cris v současnosti zápasí v soutěži Invicta ve váhové kategorii, kterou UFC nezná, takže za současné situace zápas nepřipadá v úvahu. Už však dala najevo, že se chystá shodit váhu, a to s jediným cílem: vyzvat úřadující královnu UFC Rondu Rousey.

K možnému zápasu se vyjádřil i prezident UFC Dana White, který má ale pochybnosti o Crisině schopnosti bojovat ve váze do 61 kg: „V téhle váze nikdy nezápasila. Až v té váze bude, ať se ukáže v Invictě. Uvidíme, co se stane, a od toho se odpíchneme. Ronda ten zápas chce. Vím, že spousta lidí říká nesmysly o tom, že to tak není, ale já vím, že chce.“

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>