Cormier se zranil, UFC 197 v ohrožení.

two-big-title-fights-confirmed-for-ufc-197-jones-vs-cormier-2

UFC 197 se zdá být prokleté. Zranění střídá zranění a postihlo to také hlavní zápas večera. Očekávaný duel mezi Jonem Jonsem a Danielem Cormierem se s největší pravděpodobností neuskuteční. Cormier si podle více zdrojů poranil nohu při tréninku a je rád že chodí. Zápas byl již jednou v ohrožení a to když Jon Jones zase jednou ruply nervy a otevřel si pusu na muže zákona který ho pokutoval za vysokou rychlost.

Momentálně se hledá rychlá náhrada. Spekuluje se o mnoho jménech například také o Andersonu Silvovi nebo Anthony Johnsovi.

Mluví se také o úplné náhradě hlavního zápasu a to za zápas Demetrious Johnsona proti Henry Cejudo. Nutno však podotknout, že muší váha není zdaleka tak divácky sledovanější jako polotěžká váha.

Cormier se již s Jon Jonsem utkal a jednalo se o velmi mediálně vyhrocený zápas. Úspěšnější v něm byl však Jones i když Cormier ukázal, že ani neporažený šampion jako je Jones není nedotknutelný a uštědřil mu několik pěkných zásahů.

V dalších několika hodinách se zřejmě dozvíme jméno nového soupeře pro šampiona Jonse. Koho by jste v titulovém zápase chtěli vidět vy? Napište nám do komentářů 😉

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>