Bradu Viktora Pešty prověří striker Erokhin

erokhin

UFC upsala dalšího bojovníka z Ruska: Konstantina Erokhina. Tato zpráva by i na našem serveru stěží vyžádala víc než tento řádek, přesto existuje důvod, proč se u ní zdržet. Erokhin bude totiž již v lednu na turnaji UFC ve Stockholmu stát v oktagonu proti našemu Viktoru Peštovi!

Dvaatřicetiletý Erokhin začal s MMA v roce 2012, před tím se ovšem na vrcholové úrovni již bojovým sportům věnoval. Na svůj debut v oktagonu si příliš nevzpomíná, Denis Golstov ho z něj vyprovodil KO backfistem z otočky. Od té doby si ale reputaci napravil sérií devíti výher, z toho osmi v prvním kole!

Ve všech případech se jednalo o ukončení údery, je tedy nabíledni, že máme co dělat s velmi dobrým boxerem. Jeho zbraní jsou především kombinace háků, které mají neuvěřitelnou sílu. Erokhin není z těch, kteří by se za vítězstvím tlačili dopředu, raději vyčkává a čeká na příležitosti na kontry, ze sidestepu. Umí i slušně kopnou a v neposlední dobře má vynikající zápas – zatím se jeho soupeřům nepovedl jediný takedown.

Viktora Peštu zdá se čeká slidní test jeho tvrdé brady, o které psal i sám Dana White. Budeme držet palce. Na videu níže můžete okouknout Erokhinův poslední zápas:

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>