Bellator 129 již zítra!

bellator-129-neer-vs-bradle

MMA turnaj Bellator 129 je doslova za dveřmi – proběhne už zítra. Na hlavní zápas večera nemohli nastoupit rozdílnější bojovníci: postaví se proti sobě trojnásobný šampion UFC Josh Neer a zápasník Paul Bredley.

Neer nastupuje do klece v Bellatoru po čtyřech letech a za sebou má sérii tří vítězství. „Zubař“ nastoupil do klece naposledy v srpnu na turnaji Victory Fighting Championship, kde mu stačilo 67 vteřin k ukončení Travise Coyleho na armbar. Jedenatřicetiletý Neer vyhrál 32 ze svých 36 profesionálních vítězství KO, TKO nebo submisí.

Za zápas, ve kterém prohrál s Natem Diazem na turnaji UFC Fight Night “Diaz vs. Neer bral bonus za zápas večera, v UFC dále porazil Mac Danziga a Melvina Guillarda.

Bradley je několikanásobným mistrem zápasu NCAA All-American na univerzitě v Iowě, kde má na kontě 88 vítězství, a má za sebou také dva zápasy v UFC. Naposledy zápasil v březnu, kdy prohrál nejednotným rozhodnutím na body proti Nathanu Coyovi. Ve své kariéře prohrál před limitem pouze jeden ze svých 28 zápasů.

V dalším hlavním zápasu večera se spolu utkají Houston Alexander s Virgilem Zwickerem. Zwicker byl povolán na poslední chvíli namísto zraněného šampiona Pride Jamese Thompsona. Dvaačtyřicetiletý Alexandr má za sebou tři vítězné zápasy ze čtyř, sérii mu překazil jen Vladimir Matyushenko.

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>