9 nejlepších vánočních fitness dárků

Christmas gifts under tree

Vánoce se blíží a možná už přemýšlíte o tom, co nadělíte svým blízkým. Pokud se někdo z vaší rodiny věnuje fitness, pak pro vás může být inspirací k nákupu dárků tento článek.

 
1) Protein
Dávat někomu protein k Vánocům není moc originální do té doby, dokud se nejedná o protein, který je něčím výjimečný. Skvělý může být například tento protein, ve kterém jsou přidané EXTRA aminokyseliny a navíc neobsahuje žádný lepek. Kromě toho může nabídnout skvělou chuť.

biotech-nitro-pure-whey-2200-g

Další možností je pak hydro protein, který je velmi rychle vstřebatelný a mnoho lidí ho pod stromečkem rozhodně ocení.

2) Tréninková maska
Tréninková maska se dá s nadsázkou přirovnat k plynové masce. Tréninková maska je však dražší a je přizpůsobená na trénink. Maska díky odporovým filtrům ztěžuje dýchání a dalo by se říci, že stimuluje trénink ve vysoké nadmořské výšce.

Tuto věc je vhodné darovat především lidem, kteří se věnují aerobním sportům a nejedná se o začátečníky.

treninkova-maska-elevation-20

3) Hrazda do dveří
Hrazda do dveří může být skvělým dárkem především pro lidi, kteří si občas rádi zacvičí doma. Předtím než hrazdu zakoupíte si však zjistěte, do jakých futer bude hrazda montována. Futra by měla být z pevného materiálu, například kovová. Jedná-li se o dřevěná futra, pak raději vyberte jiný dárek.

spartan-samovzperna-dverni-hrazda-iron-gym

4) Powerball
Powerball je speciální posilovací nástroj, velikosti tenisového míčku. Tento nástroj má uplatnění při posilování zápěstí a je vhodný na podporu sportovců věnujících se například golfu nebo tenisu. Tato věc vyjde na pár korun a přitom dokáže udělat velkou radost. Pokud byste do powerballu chtěli investovat méně peněz, pak je zde možnost koupit určitou kopii powerballu, která vyjde mnohem levněji. Tyto kopie však nemusí být moc kvalitní.

5) Kniha o fitness
Zajímavé může být pod stromeček nadělit knihu o Arnoldovi Schwarzeneggerovi, zvanou Total Recall. Tuto knihu napsal sám Arnold a jedná se o jeho životní příběh. Zároveň se však jedná o inspiraci k tomu jít si za svými sny a nikdy se nevzdávat.

6) Permanentka do fitness centra
Pokud o někom, koho chcete obdarovat víte, že chodí do posilovny, pak mu můžete zakoupit permanentku do fitness centra. Je však potřeba, abyste si zjistili, do jaké posilovny obdarovaný chodí. Pravděpodobně se jedná o jeho oblíbenou posilovnu a pokud byste mu zakoupili vstup do posilovny, kterou nemám rád, asi by z takového dárku nebyl zrovna nadšený.

7) Shaker
Shaker je pro lidi, kteří se věnují fitness v naprosté většině případů nutností. Pokud víte, že ten, koho plánujete obdarovat má už starý shaker, pak mu ho rozhodně zakupte. V eshopu můžete najít nádherný Shaker Smartshake.

smart-shake-shaker-neon-series-purple-600ml

8) Fitness náramek
Fitness náramky už v dnešní době nejsou finančně náročnou záležitostí. Dokáží monitorovat srdeční tep, měřit počet kroků, zaznamenávat kvalitu spánku nebo spálené kalorie. Některé disponují technologií GPS a většinou jsou voděodolné. Tento dárek je vhodný hlavně pro osoby, které se věnují kardioaktivitám a potřebují si změřit tep. Na druhou stranu je potřeba si uvědomit, že měření tepu pomocí fitness náramků je často ne zrovna přesné.

9) Makadamové ořechy
Snad každý, kdo se věnuje fitness ví o tom, jak zdravé jsou ořechy. Většina lidí si však obvykle kupuje známé druhy ořechů, jako jsou například mandle nebo vlašské ořechy. Vy můžete pod stromečkem překvapit takzvanými makadamovými ořechy, které nejsou moc známé a jsou poměrně drahé. V každém případě najdou využití u téměř každého, kdo se věnuje fitness.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>