18. prosince přichází: XFN2!

xfn

Zakroužkuj si neděli 18. prosince v kalendáři a doraž do TOP hotelu. Uvidíš zápasit českou MMA špičku, a nejsou to žádné namastrované kecy! Čeká nás galavečer XFN2.

O titul bude bojovat Karlos Vémola, který po svém návratu z vězení vyrazil na vítězné tažení s cílem návratu do UFC. V oktagonu se ukáže i jeho doposud nejtvrdší soupeř na domácí půdě, Monstr Kníže. A pozor! Poprvé v ČR se představí jediná česká zápasnice v nejprestižnější ženské mma lize světa, Simona Soukupová. Druhý titulový zápas na galavečeru odbojuje Makhmud Muradov.

Karlos Vémola vs. Matej Batinic (Chorvatsko) Jeden z nejslavnějších a nejúspěšnějších zápasníků české historie MMA. Muž, který ví, jaké to je nastoupit ve slavné UFC. Karlos “Terminátor” Vémola jde znovu za svým snem a tentokrát mu v cestě stojí o 7 centrimentrů větší Chorvat Matej Batinic. Soupeř, který vyniká nejen svou výškou, ale také přesvědčivým rekordem 15 vítězství a pouze 3 porážek. V ČR zatím neměl slavný český bojovník lepšího soupeře , tak se snad dočkáme i druhého kola!

Makhmud Muradov vs. David Ramirez (Brazílie)
Další zápasník XFN, který má ambice dosáhnout do klece UFC Makhmud Muradov si před několika týdny připsal další důležité vítězství, již čtvrté v řadě. Muradov se tak zdá být na vítězné vlně a dříve nebo později musel přijít zápas, kdy se utká se skutečnou evropskou špičkou. A právě tento zápas přichází na XFN! Brazilský válečník David Ramirez má stejně jako Muradov čtyři vítězné zápasy v řadě a poslední dva ukončil před limitem. Brazilský vyznavač boje na zemi bude pro pohyblivého Muradova, který bojuje především v postoji skutečnou zkouškou jeho připravenosti stát se komplexním bojovníkem, který poráží soupeře silné na zemi i v postoji.

Simona Soukupová sv. Anna Bezheran (Ukrajina) Nejúspěšnější česká zápasnice Simona Soukupová se vůbec poprvé představí také na domácí půdě. Simona zápasí v nejprestižnější ženské organizaci světa Invicta a stejně tak si již také prošla slavnou polskou KSW. České malé zlo (“Little evel”), jak se ji přezdívá, se postaví proti velezkušené Ukrajince Anna Bezheran a dá se tak předpokládat zápas světové úrovně ženského MMA. XFN je velikou ctí přivítat poprvé mezi diváky zápasnici, která si své jméno ve světě již vydobyla, i když českým fanouškům zůstala prozatím skryta. Na tento zápas se musí těšit každý fanoušek i odborná veřejnost české scény bojových sportů!

Jan Malach vs. Miroslav Štrbák (Slovensko) Jan Malach, po nezapomenutelném zápase s Josefem Králem na XFN 1, ve kterém se vážně zranil, se vrací zpět silnější a s obrovskou chutí po vítězství. Do cesty se mu má postavit ostřílený slovenský zápasník Miroslav Štrbák, který s 18 zápasy a 13 vítězství nebude pro Jana Malacha jistě lehkou překážkou. Československá válka na půdě XFN bude zároveň pro Honzu zápasem o možnost získat právo zápasit o pás pro šampióna XFN v jeho dalším pokračováním.

Jaroslav Pokorný vs. Tomaš Sušina
Jaroslav Pokorný se po roce představí znovu v České republice. Přemožitel velkých jmen českého MMA, jako jsou Jaroslav “Čínan” Poborský nebo Pavel Bechtold, v posledním roce zápasil v ruské ACB, kde jistě nasbíral mnoho nových zkušeností, které bude potřebovat proti ostřílenému Tomaši Sušinovi z Ostravy. Sušina má za sebou bilanci 5-1, ale především nekonečnou tvrdost a odolnost, která slibuje, dost možná, zápas roku v této váhové kategorii.

Pavel Houdek

Pavel Houdek je dlouholetým studentem bojových umění a sportů. Posledních šest let se věnuje reálné sebeobraně a ozbrojenému boji (nože, tyče). V současnosti působí jako šéfinstruktor projektu moderni-sebeobrana.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>