10 fitness aplikací na váš smartphone

andr

Endomondo
O této aplikaci už pravděpodobně slyšelo mnoho z vás. Endomondo dokáže monitorovat běh, chůzi, jízdu na kole, ale i další aktivity. Můžete si ji stáhnout zdarma nebo si zaplatit Premium verzi, která nabízí určité funkce navíc – například získávání různých tréninkových plánů. Svůj výkon můžete rovněž sdílet na sociálních sítích a pochlubit se svým přátelům.

Runtastic
Runtastic je také velmi známá aplikace a stejně jako Endomondo nabízí analýzu různých aktivit. V této aplikaci si například můžete vést i osobní deník cvičení nebo díky grafům sledovat svůj pokrok. Runtastic si můžete stáhnout buď v neplacené verzi a nebo si zakoupit verzi Pro.

Sleep Better with Runtastic
Spánek je ve fitness dost důležitý a právě tato aplikace vám ho pomůže monitorovat. Můžete například sledovat, jak váš spánek ovlivňuje spotřeba alkoholu, spotřeba kofeinu nebo třeba stres. Aplikace navíc disponuje chytrým budíkem, který vás dokáže vzbudit v tom nejvhodnějším momentě (nebude vás budit například ve fázi hlubokého spánku). Tato aplikace je zdarma, ale pokud chcete využívat všechny její funkce, musíte si připlatit za prémiovou verzi.

MyFitnessPal
Tato aplikace je dost promyšlená, nabízí například databázi jídla, ve které si můžete najít, kolik co obsahuje kalorií nebo různé cvičební plány. Můžete si vybrat například plán pro zhubnutí nebo nabrání svalů a dokonce si můžete vytvořit i svůj vlastní cvičební plán. V aplikaci si také můžete nastavovat různé cíle, které vás motivují k tomu, něco se sebou dělat. Aplikaci si můžete stáhnout zdarma, lze si však připlatit za další funkce a zakoupit prémiovou verzi.

iphone-278a5de139fcd5dd218178ef55b4c4f9

JEFIT
JEFIT je aplikace, ve které můžete sledovat svoje výsledky v posilování. Můžete si zaznamenat, kolik jste kdy prováděli opakování, sérií a s jak velkou hmotností. V aplikaci můžete také najít různé tréninkové plány a nebo si tréninkové plány sami vytvářet. JEFIT je nabízena ve dvou variantách – zdarma a premium.

You Are Your Own Gym
Tato aplikace je založena na knize Tělo jako posilovna od Marka Laurena, kterou mnoho lidí považuje za bibli ve cvičení. Najdete v ní více jak 200 různých cviků s vlastní vahou. Můžete v ní najít i přístup k videím znázorňujícím, jak samotné cviky provádět.

Daily Yoga
Chtěli byste si vyzkoušet jógu? K tomu vám může pomoci právě tato aplikace. Najdete v ní několik desítek různě dlouhých lekcí a stovky jógových póz. Pokud se v józe nevyznáte, stačí do aplikace zadat věk, hmotnost, náročnost a cíl cvičení a aplikace vám vybere to nejlepší.

C25K
Máte problémy s tím „dokopat se“ k tomu, začít něco dělat? Pak je pro vás určena tato aplikace. C25K je anglická zkratka pro Couch to 5K, což v překladu znamená z gauče k 5 kilometrům. Pokud jste se nikdy nevěnovali běhání a chcete uběhnout 5 kilometrů, díky této aplikace byste to měli zvládnout během 8 týdnů. A podle mnoha pozitivních ohlasů to opravdu funguje.

QuitNow!
Snažíte se žít zdravě, ale stále se vám nedaří přestat kouřit? Pak by vám mohla pomoci aplikace QuitNow! což je velmi rozsáhlý nástroj, který by vám měl pomoci skončit s tímto zlozvykem. Ukazuje vám například statistiky, kolik jste ušetřili peněz nebo času a o kolik procent se vám zlepšilo zdraví. Svoje úspěchy můžete taktéž sdílet na sociálních sítích. Aplikaci si můžete stáhnout zdarma a je dostupná i v češtině.

Nike+ Training Club
Tato aplikace obsahuje různé druhy cvičení. Můžete si vybrat z různých režimů, například zhubnutí, zpevnění těla nebo nabrání síly. Můžete si vytvořit i vlastní cvičební plán. Každému cviku v aplikaci je přiřazeno video, abyste viděli, jak vypadá správné technické provedení.

NTC_App_Lockup_2_hd_1600

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>